شما اینجا هستید :Skip Navigation Links : صفحه نخست : مقالات/اخبار : اخبار

بررسی اجمالی تفاوت های CNG و بنزین بررسی اجمالی تفاوت های CNG و بنزین
مقايسه سالمتر بودن گاز CNG نسبت به بنزين از اين ديدگاه حائز اهميت است كه بواسطه حوادث مرگبار به وجود آمده ناشي ازآلودگي، جان انسانهاي زيادي گرفته شده كه ميتوان به عنوان نمونه از حادثه دره ميور بلژيك در سال 1930 نام برد كه بواسطه تجمع آلودگي هاي ناشي ازكارخانجات در يك روز 40 نفر بواسطه آلودگي ناشي از مه شديد كه اين شهر را در بر گرفته بود جان خود را از دست داده و يا در سال 1952 در شهر لندن تجمع آلودگي هاي واقع شده بر روي شهر لندن باعث از دست رفتن جان 4000
تاریخ: 9/11/2012


بزرگترین قراردادهای نفت و گاز کشور در فلات قاره منعقد می شود . بزرگترین قراردادهای نفت و گاز کشور در فلات قاره منعقد می شود .
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با بیان اینکه سالانه باید به طور میانگین 10 میلیارد دلار در میدان های نفتی خلیج فارس سرمایه گذاری شود ، گفت : امسال و سال آینده بزرگترین قراردادهای نفت و گاز در شرکت نفت فلات قاره منعقد می شود.
تاریخ: 9/11/2012


روزانه 100ميليون متر مکعب گاز به نيروگاه‌ها تحويل داده مى‌شود. روزانه 100ميليون متر مکعب گاز به نيروگاه‌ها تحويل داده مى‌شود.
فارس: مدير عامل شرکت ملى گاز ايران گفت: در حال حاضر روزانه 100 ميليون متر مکعب گاز به نيروگاه‌ها تحويل داده مى‌شود که اين ميزان 30 ميليون متر مکعب بيش از تعهد شرکت ملى گاز در اسفند ماه است. به گزارش روابط عمومى شرکت ملى گاز ايران، سيد رضا کسايى زاده معاون وزير نفت در امور گاز با اشاره به اينکه در مجامع شرکت ملى گاز به استثناى دى ماه بيش از سقف تعهد اقدام به تامين گاز مورد نياز نيروگاه‌ها کرده است،
تاریخ: 9/11/2012